Obudź Swoją Moc

20/02/2021

08:30

ul. Łopuskiego 38, 78-100 Kołobrzeg

640,00 zł

„Energia jest żywą, wibrującą ziemią Twojego istnienia, a także naturalnym, samo-leczącym eliksirem Twojego ciała, jego naturalnym lekiem”

Obudź Swoją Moc
Jak pozyskać energię, by pełniej żyć na poziomach fizycznym, psychicznym i duchowym ?
Tego dowiesz się i mam nadzieję doświadczysz, na spotkaniach dedykowanych temu kursowi.

Pęd życia, szybkie i dynamiczne zmiany wokół powodują, że zapominamy o Sobie.
Tracimy kontakt z Sobą żyjąc na zewnątrz i dopasowując się za wszelką cenę do otoczenia. Troszcząc się o innych, zaspokajając ich potrzeby tracimy swoją cenną energię życiową.
Ale… Jeśli obudzimy w sobie świadomość tego– jesteśmy w stanie poczuć i zrównoważyć SWÓJ WŁASNY POTENCJAŁ. Na nowo odzyskać kontakt z Sobą i zadbać o Siebie aby znowu żyć w zadowoleniu, radości i szczęśliwości bez względu na otaczającą nas rzeczywistość.
Obecnie temat centr energetycznych, ich aktywności i zadań w naszym ciele nie jest czymś nieznanym. Dostępna wiedza wskazuje, że choroba ma często związek z poziomem i przepływem energii życiowej w nas. Nauka i liczne badania dowodzą, że jeśli zaczniemy świadomie pracować nad sobą odzyskujemy zdrowie. Odkrywając przyczynę braku równowagi, zmieniając swoje przekonania i nawyki, jesteśmy w stanie doświadczać równowagi na każdym poziomie naszego życia. Każdy z nas (wiek naprawdę nie ma znaczenia 😊) ma wpływ na poziom swojej energii życiowej od której zależy nasza odporność fizyczna i psychiczna.

Chciałabym Cię zaprosić na I edycję kursu Odkryj Swoją Moc. Znajomość centr energetycznych oraz praktyczne doświadczenie, które zdobędziesz na tym kursie da Ci punkt wyjścia do praktyki równoważącej energię w ciele fizycznym, biologicznym i psychicznym.

Podczas kursu:
• Poznasz charakterystykę głównych centr energetycznych w Twoim ciele
• Dowiesz się jak pracować z poszczególnymi czakrami (każda czakra ma ściśle określoną funkcję i zadnie w ciele)
• Zdobędziesz narzędzia aby móc dokonywać autodiagnozy swojego poziomu energii
• Nauczysz się wprowadzać swój umysł w stan wyciszenia z wykorzystaniem technik medytacyjnych i treningu autogennego Schultza oraz Jakobsona (trening ten zmienia fale mózgowe i prowadzi do koherencji serca i umysłu)
• Poznasz właściwy oddech i pozycje ciała (asany), które wpływają na konkretne centra energetyczne aby energia życiowa mogła przemieszczać się bez przeszkód
• Nabędziesz umiejętności świadomej uważności na co dzień, czucia wzniosłych emocji (miłość, radość, wdzięczność)
• Zauważysz jak wszystko wokół Ciebie się zmienia, bo TY się będziesz zmieniać

To wszystko w przystępnej formie wykładów teoretycznych oraz konkretnych zadań praktycznych do przepracowania w zaciszu domowym (praca domowa😊).

CENA: 640,00 zł – 8 zajęć (Uczniowie Mandala Joga z aktualnym karnetem mają zniżkę)
KIEDY: sobota 20, 27 luty; 6, 13, 20, 27 marzec; 10, 17 kwiecień
GODZINA: 8.30 – 10.00

Kurs jest całością i obejmuje 8 spotkań (spotykamy się 1 raz w tygodniu). Będzie to proces poznawczy w zamkniętej grupie, i nie będzie można dołączyć w trakcie trwania kursu. Jeśli się zdecydujesz proszę o płatność z góry za całość kursu. Jeśli jest potrzeba rozłożenia płatności na raty daj znać.
Dni i godziny mogą ulec zmianie w zależności od preferencji uczestników.
Pierwsze spotkanie 20.02.2021.
Z wiadomych względów liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszam
Ewelina Żurowicz

Joga w Kobiecym Gronie

read next